Stipendiju aktivitātes atklāšanas pasākums - EEZ un Norvēģijas finanšu instrumenti
Visas
programmas
Program icon
Pētniecība
un izglītība
Program icon
Reģionālā attīstība un kultūra
Program icon
Starptautiskā policijas sadarbība
Program icon
Aktīvo iedzīvotāju fonds
Program icon
Korekcijas
dienesti
Program icon
Bizness un
inovācijas
Program icon
Klimats
un vide
Program icon
Sociālais dialogs-pienācīgs darbs
Program icon
Divpusējās sadarbības fonds
Program icon
Category image
Pētniecība un izglītība

Stipendiju aktivitātes atklāšanas pasākums 🗓

Vieta:
Tiešsaistes platforma Zoom (Online platform Zoom)
Organizē:
Valsts izglītības attīstības aģentūra (State Education Development Agency)
Partneri:
Izglītības un zinātnes ministrija (Ministry of Education and Science)

2021. gada 24. februārī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas Izglītības un zinātnes ministriju (IZM) organizē stipendiju aktivitātes Latvijas konkursa atklāšanas pasākumu tiešsaistē. Pasākumam reģistrēties un piedalīties aicinātas akreditētas augstskolas studentu, akadēmiskā un administratīvā personāla mobilitātei.

Tiešsaistes pasākumā piedalīsies Norvēģijas Starptautiskās sadarbības un kvalitātes uzlabošanas aģentūras augstākās izglītības jomā vecākā konsultante Margunna Instefjūra (Margunn Instefjord), IZM valsts sekretāra vietnieks Dmitrijs Stepanovs, kā arī VIAA direktore Dita Traidās un citi VIAA pārstāvji. Pasākumā dalībniekus informēs par stipendiju konkursu, tā aktualitātēm, izaicinājumiem un prioritātēm, projektu iesniegumu sagatavošanu un iesniegšanas kārtību. Par konkursu un projektu iesniegumu sagatavošanu un iesniegšanas kārtību stāstīs VIAA pārstāvji.

Pasākumā aicināti piedalīties sadarbības partneri, sadarbības projektu vadītāji, konsultanti un citi pārstāvji no Latvijas, Norvēģijas, Islandes un Lihtenšteinas augstskolām. Atklāšanas pasākums notiks tiešsaistes platformā Zoom no plkst. 10.00 līdz 12.00. Reģistrācija tiešsaistes pasākumam būs atvērta līdz 2021. gada 22. februārim. Reģistrētie dalībnieki e-pastā saņems pasākuma piekļuves saiti. Aicinām interesentus sūtīt jautājumus uz adresi: eezstipendijas@viaa.gov.lv. Pasākums notiks gan angļu, gan latviešu valodā.

Informācija par konkursu un dokumenti ir pieejami eeagrants.lv mājaslapas sadaļās projektu konkursi un stipendiju aktivitātes vadlīnijas un informatīvie materiāli.

24.02.
2021
Scheduled Pētniecība un izglītība
Join link

Piesakies jaunumiem

Saņem paziņojumus par jaunākajiem konkursiem, ziņām un pasākumiem programmās, kuras svarīgas tieši Tev!

Ziņo par pārkāpumiem

Ieviešanā sekojam labas pārvaldības principiem un ieviešanas porcess ir atklāts, caurspīdīgs un izsekojams. Ja tev ir aizdomas par pārkāpumu - ziņo!