Kontakti - EEZ un Norvēģijas finanšu instrumenti
Visas
programmas
Program icon
Pētniecība
un izglītība
Program icon
Reģionālā attīstība un kultūra
Program icon
Starptautiskā policijas sadarbība
Program icon
Aktīvo iedzīvotāju fonds
Program icon
Korekcijas
dienesti
Program icon
Bizness un
inovācijas
Program icon
Klimats
un vide
Program icon
Sociālais dialogs-pienācīgs darbs
Program icon
Divpusējās sadarbības fonds
Program icon

Kontakti

Pētniecība un izglītība


Antra Jansone

67047877

antra.jansone@izm.gov.lv

Izglītības un zinātnes ministrija

Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta vecākā eksperte

Elita Zondaka

67814400

elita.zondaka@viaa.gov.lv

Valsts izglītības un attīstības aģentūra

Direktora vietniece un Zinātnes, pētniecības un inovāciju politikas atbalsta departamenta direktore

Reģionālā attīstība


Solvita Ciganska

67026547

solvita.ciganska@varam.gov.lv

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

Attīstības instrumentu departamenta Nacionālo un ārvalstu atbalsta instrumentu nodaļas vadītāja

Starptautiskā policijas sadarbība


Tija Rinmane

67219507

tija.rinmane@iem.gov.lv

Iekšlietu ministrija

Eiropas lietu un starptautiskās sadarbības departamenta direktore

Aktīvo iedzīvotāju fonds


Inese Siliņa

25176457

inese.silina@activecitizensfund.lv

Programmas vadītāja

Korekcijas dienesti


Agris Batalauskis

67036818

agris.batalauskis@tm.gov.lv

Tieslietu ministrija

Projektu departamenta direktors

Bizness un inovācijas


Jānis Ločmelis

67039465

janis.locmelis@liaa.gov.lv

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Norvēģijas finanšu instrumenta departamenta direktors

Klimats un vide


Solvita Ciganska

67026547

solvita.ciganska@varam.gov.lv

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

Attīstības instrumentu departamenta Nacionālo un ārvalstu atbalsta instrumentu nodaļas vadītāja

Divpusējais sadarbības fonds


Liene Ernestsone

67095577

liene.ernestsone@fm.gov.lv

Finanšu ministrija

ES fondu investīciju pārvaldības departamenta EEZ, Norvēģijas un Šveices investīciju nodaļas vecākā eksperte

Sociālais dialogs - pienācīgs darbs


Trine Berggren

+4790255208

trine.berggren@innovasjonnorge.no

Norvēģijas valsts institūcija “Innovation Norway”

Programmas menedžere

Nacionālā vadošā iestāde


Ieva Gaigala

67083880

ieva.gaigala@fm.gov.lv

Finanšu ministrija

Komunikācijas departamenta vecākā eksperte

Inga Vajevska

67083953

inga.vajevska@fm.gov.lv

Finanšu ministrija

ES fondu investīciju pārvaldības departamenta EEZ, Norvēģijas un Šveices investīciju nodaļas vadītāja

Gita Tenisone

67095694

gita.tenisone@fm.gov.lv

Finanšu ministrija

ES fondu investīciju pārvaldības departamenta EEZ, Norvēģijas un Šveices investīciju nodaļas vadītājas vietniece

Aija Paleja

67095663

aija.paleja@fm.gov.lv

Finanšu ministrija

ES fondu investīciju pārvaldības departamenta EEZ, Norvēģijas un Šveices investīciju nodaļas vecākā eksperte

Lauma Lazdiņa

67083928

lauma.lazdina@fm.gov.lv

Finanšu ministrija

ES fondu investīciju pārvaldības departamenta EEZ, Norvēģijas un Šveices investīciju nodaļas vecākā eksperte

Liene Ernestsone

67095577

liene.ernestsone@fm.gov.lv

Finanšu ministrija

ES fondu investīciju pārvaldības departamenta EEZ, Norvēģijas un Šveices investīciju nodaļas vecākā eksperte

Revīzijas iestāde

Jeļena Keirāne

67083926

jelena.keirane@fm.gov.lv

Finanšu ministrija ES fondu revīzijas iestādes vecākā eksperte

Piesakies jaunumiem

Saņem paziņojumus par jaunākajiem konkursiem, ziņām un pasākumiem programmās, kuras svarīgas tieši Tev!

Ziņo par pārkāpumiem

Ieviešanā sekojam labas pārvaldības principiem un ieviešanas porcess ir atklāts, caurspīdīgs un izsekojams. Ja tev ir aizdomas par pārkāpumu - ziņo!