Vēsturiski piesārņotu vietu sanācijai būs pieejami 11 miljoni eiro - EEZ un Norvēģijas finanšu instrumenti
Visas
programmas
Program icon
Pētniecība
un izglītība
Program icon
Reģionālā attīstība un kultūra
Program icon
Starptautiskā policijas sadarbība
Program icon
Aktīvo iedzīvotāju fonds
Program icon
Korekcijas
dienesti
Program icon
Bizness un
inovācijas
Program icon
Klimats
un vide
Program icon
Sociālais dialogs-pienācīgs darbs
Program icon
Divpusējās sadarbības fonds
Program icon
Category image
Klimats un vide

Vēsturiski piesārņotu vietu sanācijai būs pieejami 11 miljoni eiro

2020. gada 5. jūnijā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) izsludina Norvēģijas granta atbalstīto atklāto konkursu vēsturiski piesārņoto vietu sanācijai.

Atklātā konkursa mērķis ir atbalstīt vismaz trīs vēsturiski piesārņoto vietu sanācijas projektus, lai atjaunotu un uzlabotu vides kvalitāti piesārņotajās vietās un ap tām, kā arī novērstu apdraudējumu iedzīvotāju veselībai.

Projektu iesniegumu iesniegšanas termiņš ir no 2020. gada 5. jūnija līdz 7. decembrim. Atklātā konkursa ietvaros pieejamais programmas “Klimata pārmaiņu mazināšana, pielāgošanās tām un vide”, t.sk. Norvēģijas granta līdzfinansējums ir 11 miljoni euro. Vienam projektam minimālais programmas, t.sk., Norvēģijas granta līdzfinansējums ir 1 miljons euro, savukārt maksimālais  līdzfinansējums ir 4 350 000 miljoni euro. Programmas „Klimata pārmaiņu mazināšana, pielāgošanās tām un vide” apsaimniekotājs ir VARAM. Plašāka informācijas par Norvēģijas granta atklāto konkursu „Ar vēsturiski piesārņotajām teritorijām saistīto risku samazināšana” pieejama šeit.

Piesakies jaunumiem

Saņem paziņojumus par jaunākajiem konkursiem, ziņām un pasākumiem programmās, kuras svarīgas tieši Tev!

Ziņo par pārkāpumiem

Ieviešanā sekojam labas pārvaldības principiem un ieviešanas porcess ir atklāts, caurspīdīgs un izsekojams. Ja tev ir aizdomas par pārkāpumu - ziņo!