Ceturtdiena,
2020.gada 4.jūnijs
2004-20092009-20142014-2021Galerija

Uzaicinājums uz programmas "Sociālais dialogs - pienācīgs darbs" atklāšanas pasākumu

11.09.2018

Rīgā, 26. septembrī viesnīcā "Monika Centrum", Elizabetes ielā 21, norisināsies Norvēģijas finanšu instrumentu programmas "Sociālais dialogs - pienācīgs darbs" atklāšanas pasākums. Pasākumā tiks sniegta informācija par programmas finansējuma iespējām un paredzēta tīklošanās pārstāvjiem no Norvēģijas un Latvijas organizācijām, kas saistītas ar sociālā dialoga un nodarbinātības jautājumiem.

Pasākumu atklās Latvijas un Norvēģijas pārstāvji, savukārt programmas apsaimniekotājs -  Innovation Norway sniegs informāciju par programmu un pieteikumu iesniegšanas nosacījumiem.

Projektu ieviesēji un partneri no iepriekšējā finanšu perioda aicināti piedalīties pasākumā un dalīties savā pieredzē.

Potenciālie projektu iesniedzēji  pretendenti tiek aicināti piedalīties pasākumā, lai apspriestu projekta idejas ar kolēģiem no Latvijas un Norvēģijas.

REĢISTRĀCIJA

Lai reģistrētos pasākumam aicinājums nosūtīt e-pastu ar zemāk norādīto informāciju angļu valodā uz e-pasta adresi decentwork@innovationnorway.no. Reģistrēšanās pasākumam atvērta līdz 24. septembrim.

Organisation: …

Type of organisation: (e.g. employers' organisation, trade union, etc.)

Name: Mr. / Ms. …

Title/function: …

E-mail: …

Direct telephone: …

Ar pasākuma programmu iespējams iepazīties šeit

Komandējuma izmaksu segšanai programmā „Sociālais dialogs-pienācīgs darbs”

Vienlaicīgi atgādinām par iespēju pieteikties komandējuma izmaksu segšanai programmā “Sociālais dialogs-pienācīgs darbs”. Atbalsta mērķis ir veicināt divpusēju partnerību izveidi starp potenciālajiem projektu ieviesējiem Latvijā un projektu partneriem Norvēģijā, lai sagatavotu kopīgu projekta pieteikumu finansējuma saņemšanai programmā „Sociālais dialogs-pienācīgs darbs” .

Palšāka informācija šeit 

Jaunākās ziņas e-pastā

Pēdējās izmaiņas vietnē:
2020.gada 1.jūnijā

© Finanšu ministrija