Ceturtdiena,
2020.gada 4.jūnijs
2004-20092009-20142014-2021Galerija

Piesakies komandējuma izmaksu segšanai programmā „Sociālais dialogs-pienācīgs darbs”

30.07.2018

Izsludināta pieteikšanās komandējuma izmaksu segšanai programmā “Sociālais dialogs-pienācīgs darbs”. Atbalsta mērķis ir veicināt divpusēju partnerību izveidi starp potenciālajiem projektu ieviesējiem Latvijā un projektu partneriem Norvēģijā, lai sagatavotu kopīgu projekta pieteikumu finansējuma saņemšanai programmā.

Atbalsta saņemšanai var pieteikties pretendenti no Latvijas un Norvēģijas, kuriem šajās valstīs ir juridiskās personas statuss. Sīkāka informācija par programmu „Sociālais dialogs-pienācīgs darbs” un atbilstības nosacījumiem komandējuma izmaksu segšanai ir atrodama šeit.  

1. Solis – Piesakies

Komandējuma izmaksu segšanas veidlapa ir pieejama šeit.

Lūgums ņemt vērā, ka pirms ceļojuma ir nepieciešams rakstisks apstiprinājums no programmas apsaimniekotāja -  Innovation Norway!

Ceļojumu atbalsta pieteikumus var iesniegt nepārtraukti, līdz atvēlētā finansējuma pilnīgai izmantošanai.

2. Solis - līdzekļu izmantošana un pārskatu sniegšana

Komandējuma izmaksas tiek segtas pēc izdevumu atmaksas principa. Proti, pieteikuma iesniedzējs sākotnēji komandējuma izdevumus sedz no saviem līdzekļiem, bet pēc komandējuma iesniedz atmaksas pieprasījumu Innovation Norway izdevumu kompensācijai.

Atmaksas pieprasījuma formu lūgums skatīt šeit.

Jautājumu gadījumā lūgums vērsties pie programmas apsaimniekotaja Innovation Norway e-pasta veidā: decentwork@innovationnorway.no

Papildus informējam, ka 2018.gada 26.septembrī Latvijā notiks programmas „Sociālais dialogs-pienācīgs darbs” atklāšanas seminārs. Sīkāka informācija par pasākuma norises vietu un programmu programmas apsaimniekotājs sniegs tuvākajā laikā.

Jaunākās ziņas e-pastā

Pēdējās izmaiņas vietnē:
2020.gada 1.jūnijā

© Finanšu ministrija