"Sadarbības iespējas zaļo inovāciju jomā" Sofijā - EEZ un Norvēģijas finanšu instrumenti
Visas
programmas
Program icon
Pētniecība
un izglītība
Program icon
Reģionālā attīstība un kultūra
Program icon
Starptautiskā policijas sadarbība
Program icon
Aktīvo iedzīvotāju fonds
Program icon
Korekcijas
dienesti
Program icon
Bizness un
inovācijas
Program icon
Klimats
un vide
Program icon
Sociālais dialogs-pienācīgs darbs
Program icon
Divpusējās sadarbības fonds
Program icon
Category image
Bizness un inovācijas

“Sadarbības iespējas zaļo inovāciju jomā” Sofijā 🗓

Vieta:
Grand Hotel Millennium Sofija, Bulgārija
Organizē:
Innovation Norway
Partneri:
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) Divpusējās sadarbības fonda ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai iniciatīvā “Sadarbības iespējas zaļo inovāciju jomā” (Business Cooperation and the European Green Deal) Sofijā, Bulgārijā. Iniciatīvas mērķis ir veicināt Latvijas komersantu konkurētspēju zaļo inovāciju jomā Zaļā kursa mērķu sasniegšanai, kā arī sadarbības tīkla veidošanos, pieredzi, zināšanu, tehnoloģiju un labākas prakses piemēru apmaiņu starp Latviju, Norvēģiju un citām Eiropas Ekonomiskās zonas dalības valstīm.

Eiropas Komisija 2019. gada decembrī nāca klajā ar Eiropas Savienības plānu klimata pārmaiņu un vides degradācijas radīto problēmu pārvarēšanai – Eiropas Zaļais kurss. Plāna mērķis ir pārvērst klimata un vides problēmas par iespējām visās politikas jomās – radīt plašas iespējas Eiropas uzņēmumiem radīt jaunas tehnoloģijas un ilgtspējīgus risinājumus, kas noved pie vērtību radīšanas.

Pasākuma mērķis ir veicināt Eiropas zaļā kursa izvirzīto mērķu sasniegšanu, apzināt izaicinājumus uzņēmumu sadarbībai zaļo risinājumu jomā, izpētīt, kā vislabāk sadarboties zaļo risinājumu jomā, kā arī radīt sinerģiju starp Eiropas Ekonomiskās zonas un Norvēģijas finanšu instrumentiem, kā arī Eiropas un valstu finansējuma programmām.

Dalībai pasākumā aicinām pieteikties Latvijā reģistrētiem komersantiem, kuru produkta vai pakalpojuma inovācija saistās ar zaļajām inovācijām. Pasākuma ietvaros galvenās tēmas ir oglekļa uzkrāšana un uzglabāšana, digitalizācija un ilgtspēja zilās ekonomikas jomā, izejvielas, un ūdeņradis transportam.

Plašāka informācija par pieteikšanos – https://eeagrants.lv/2024/04/29/atklata-pieteiksanas-uz-iniciativu-sadarbibas-iespejas-zalo-inovaciju-joma-sofija-bulgarija/

04.06.
2024
no līdz
Scheduled ical Google outlook Bizness un inovācijas

Piesakies jaunumiem

Saņem paziņojumus par jaunākajiem konkursiem, ziņām un pasākumiem programmās, kuras svarīgas tieši Tev!

Ziņo par pārkāpumiem

Ieviešanā sekojam labas pārvaldības principiem un ieviešanas porcess ir atklāts, caurspīdīgs un izsekojams. Ja tev ir aizdomas par pārkāpumu - ziņo!