Zinātnes un izglītības inovāciju centrs rudens brīvlaikā aicina apmeklēt Dabas māju - EEZ un Norvēģijas finanšu instrumenti
Visas
programmas
Program icon
Pētniecība
un izglītība
Program icon
Reģionālā attīstība un kultūra
Program icon
Starptautiskā policijas sadarbība
Program icon
Aktīvo iedzīvotāju fonds
Program icon
Korekcijas
dienesti
Program icon
Bizness un
inovācijas
Program icon
Klimats
un vide
Program icon
Sociālais dialogs-pienācīgs darbs
Program icon
Divpusējās sadarbības fonds
Program icon
Category image
Pētniecība un izglītība

Zinātnes un izglītības inovāciju centrs rudens brīvlaikā aicina apmeklēt Dabas māju

Līdz ar rudens atnākšanu daudzi steidzas skatīt šī krāšņā gada laika ieviestās pārmaiņas dabā. Tā arī Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centra (ZIIC) koprades telpa “Dabas māja” aicina ciemos ikvienu interesentu rudens skolēnu brīvlaikā, no 24. līdz 28. oktobrim, lai iepazītu jau esošās, kā arī jaunās dabas izziņas instalācijas bez maksas.

Dabas mājā no 2020. gada augusta norit aktīvs darbs pie vides izziņas instalāciju satura izstrādes un pašu instalāciju izveides. Liela daļa no tām ir jau izstrādātas un no 2022.gada sākuma aktīvi izmantotas interešu izglītības programmu “Vides pārvaldība” un “Vides pārvaldība II” nodarbību īstenošanas procesā. Nodarbību laikā, iepazīstot interaktīvās instalācijas, audzēkņiem rodas interese dabas procesu pētīšanā, tādā veidā veicinot šo prasmju attīstību un kopīgu izpratni vides saglabāšanā.

Apmeklētāji rudens skolēnu brīvlaikā aicināti iepazīt dabas daudzveidības aizraujošo pusi un kļūt par dabas pētniekiem. Ienākot Dabas mājā, ikvienam iespēja atcerēties fizikas likumus un skatīties mainīgos dabas procesus un pat sevi pašu daudzveidīgajā spoguļu kaleidoskopā, kā arī nokļūt dabas būtņu ieskautiem instalācijā “Daba un bioloģiskā daudzveidība”, caur skaņas pasauli atgriezties uzņēmuma “Liepājas metalurgs” ražošanas procesā un gūt citu aizraujošu pieredzi.

Līdz ar rudenīgām noskaņām Dabas mājā ienāk vēl divas jaunas instalācijas – “Vēja stacija” un “Tipiskie iemītnieki dabas liegumā “Liepājas ezers””. Vēja stacija apmeklētājiem sniedz iespēju “izvējoties” Liepājas gaumē un nosūtīt savu attēlu uz e-pastu. Savukārt, otrā instalācijā apskatāma lielformāta Liepājas ezera karte, kur caur papildināto realitāti iespējams atdzīvināt un iepazīt kādus no dabas lieguma “Liepājas ezers” tipiskiem iemītniekiem.

Apmeklējumu laiki:

Apmeklējums ir bezmaksas, kā arī lielas cilvēku plūsmas gadījumā, var nākties gaidīt rindā. Grupu apmeklējums, kur dalībnieku skaits ir virs 10, nepieciešams iepriekš pieteikt, zvanot: 25 728 867 vai elektroniski: dabasmaja@liepaja.edu.lv.

Dalies ar šo rakstu
Share with instagram
Share with facebook
Share with whatsapp
Send e-mail
Copy to clipboard

Piesakies jaunumiem

Saņem paziņojumus par jaunākajiem konkursiem, ziņām un pasākumiem programmās, kuras svarīgas tieši Tev!

Ziņo par pārkāpumiem

Ieviešanā sekojam labas pārvaldības principiem un ieviešanas porcess ir atklāts, caurspīdīgs un izsekojams. Ja tev ir aizdomas par pārkāpumu - ziņo!