Ar EEZ grantu atbalstu turpināsies kultūras un mākslas norišu radīšana - EEZ un Norvēģijas finanšu instrumenti
Visas
programmas
Program icon
Pētniecība
un izglītība
Program icon
Reģionālā attīstība un kultūra
Program icon
Starptautiskā policijas sadarbība
Program icon
Aktīvo iedzīvotāju fonds
Program icon
Korekcijas
dienesti
Program icon
Bizness un
inovācijas
Program icon
Klimats
un vide
Program icon
Sociālais dialogs-pienācīgs darbs
Program icon
Divpusējās sadarbības fonds
Program icon
Category image
Reģionālā attīstība un kultūra

Ar EEZ grantu atbalstu turpināsies kultūras un mākslas norišu radīšana

Kultūras ministrija 4.janvārī ir izsludinājusi EEZ grantu Reģionālās attīstības un kultūras sadarbības programmas atklātā konkursa „Atbalsts profesionālās mākslas un kultūras produktu radīšanai bērnu un jauniešu auditorijai” otro atlases kārtu ar kopējo pieejamo finansējumu 1 276 941 euro.

EEZ grantu atklātā konkursa mērķis ir sniegt atbalstu tādu kultūras un mākslas norišu veidošanai, kas uzlabo profesionālās laikmetīgās mākslas un kultūras pieejamību bērnu un jauniešu auditorijai visos Latvijas reģionos un paaugstina bērnu un jauniešu iesaisti mākslā un kultūrā.

Ar EEZ grantu atbalstu projektu ietvaros tiks radīts jauns kultūras saturs, regulāri pieejamas profesionālās laikmetīgās mākslas norises, kas taps kopradē ar donorvalstu (Norvēģija, Islande, Lihtenšteina) partneriem.  Tāpat tiks atbalstītas auditorijas attīstību veicinošas aktivitātes, kas vērstas uz auditorijas iesaisti, bērnu un jauniešu pakāpeniskas, jēgpilnas saskarsmes veidošanu ar daudzveidīgām kultūras norisēm, kultūras izpratnes un izpausmes kompetences veidošanu.

Vienam projektam pieejamais granta apjoms ir ne mazāks par 100 000 eiro un ne lielāks par 250 000 eiro. Projekti jāīsteno sadarbībā ar partneriem no EEZ grantu donorvalstīm – Norvēģijas, Islandes un Lihtenšteinas.

Konkursam varēs  pieteikties līdz 2022. gada 7. martam plkst. 23.59, pieteikumu elektroniska dokumenta formā nosūtot uz elektroniskā pasta adresi: pasts@km.gov.lv vai izmantojot KM oficiālo e-adresi.

Vairāk informācijas par EEZ grantu programmu, konkursa nolikums un veidlapas atrodamas EEZ grantu tīmekļvietnes sadaļā “Projektu konkursi“.

Konkursa informatīvais seminārs notiks 2022. gada 26. janvārī plkst. 10.00 attālināti, izmantojot Microsoft Teams platformu. Dalībniekiem pirms semināra uz e-pastu tiks izsūtīta piekļuves informācija. Pieteikšanās dalībai seminārā līdz 20. janvārim, nosūtot dalībnieka vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju uz e‑pastu eeaculture@km.gov.lv un Elina.Zageusa@km.gov.lv.

26.janvāra semināra video ieraksts un prezentācijas

skatāmas vienuviet

lapas apakšpusē sadaļā “Informatīvā semināra video ieraksts par otro projektu iesniegumu atlases kārtu u.c. prezentācijas (26.01.2022.)”


Savukārt pirmajā kārtā apstiprinātajiem projektiem 2022.gada 20.janvārī norisinājās pirmās kārtas ietvaros apstiprināto projektu īstenošanas seminārs, kurā tika lūgti piedalīties līdzfinansējuma saņēmēju pārstāvji un sadarbības partneri no Latvijas un Donorvalstīm.

20.janvāra semināra video ieraksts un prezentācijas skatāmas vienuviet

https://eeagrants.lv/2021/03/31/atklatais-konkurss-atbalsts-profesionalas-makslas-un-kulturas-produktu-radisanai-bernu-un-jauniesu-auditorijai/

lapas apakšpusē sadaļā “Apstiprināto projektu īstenošanas seminārs (20.01.2022.)”

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai.

Dalies ar šo rakstu
Share with instagram
Share with facebook
Share with whatsapp
Send e-mail
Copy to clipboard

Piesakies jaunumiem

Saņem paziņojumus par jaunākajiem konkursiem, ziņām un pasākumiem programmās, kuras svarīgas tieši Tev!

Ziņo par pārkāpumiem

Ieviešanā sekojam labas pārvaldības principiem un ieviešanas porcess ir atklāts, caurspīdīgs un izsekojams. Ja tev ir aizdomas par pārkāpumu - ziņo!