Tīklošanās pasākums "Zaļās inovācijas un IKT: Norvēģijas un Latvijas partnerību veidošana Norvēģijas grantu ietvaros" - EEZ un Norvēģijas finanšu instrumenti
Visas
programmas
Program icon
Pētniecība
un izglītība
Program icon
Reģionālā attīstība un kultūra
Program icon
Starptautiskā policijas sadarbība
Program icon
Aktīvo iedzīvotāju fonds
Program icon
Korekcijas
dienesti
Program icon
Bizness un
inovācijas
Program icon
Klimats
un vide
Program icon
Sociālais dialogs-pienācīgs darbs
Program icon
Divpusējās sadarbības fonds
Program icon
Category image
Bizness un inovācijas

Tīklošanās pasākums “Zaļās inovācijas un IKT: Norvēģijas un Latvijas partnerību veidošana Norvēģijas grantu ietvaros” 🗓

Vieta:
REMO platforma
Organizē:
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Partneri:
Innovation Norway, Norvēģijas vēstniecība Latvijā, un Norvēģijas Tirdzniecības kamera Latvijā

Mazie un vidējie komersanti, kas plāno pieteikties atbalstam Norvēģijas grantu programmas “Uzņēmējdarbības attīstība, inovācijas un MVU” ietvaros tiek aicināti pieteikties tīklošanās tiešsaites pasākumam divpusējās sadarbības veicināšanai ar mērķi piesaistīt Norvēģijas projekta partneri/us projekta īstenošanai.

Partnerība ļauj apvienot spēkus, zināšanas un prasme. Sekmīgai partnerībai ir ļoti būtiski precīzi identificēt sadarbības mērķus, katra partnera pienākumus un atbildību, kas būs nozīmīgi kopīga projekta rezultātu sasniegšanā.

Pasākums norisināsies tiešsaistes platformā REMO 2021.gada 29.aprīlī no plkst.15:00 līdz 17:30 (pēc Latvijas laika).

Pasākuma mērķis ir veicināt Latvijas komersantu un Norvēģijas zinātnisko institūciju sadarbību un uzlabot savstarpējās zināšanas un izpratni zaļo inovāciju un  informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomās, piesakoties Norvēģijas grantu atbalstam.

Tuvāko atklātā konkursa “Zaļo inovāciju un informācijas un komunikācijas tehnoloģiju produktu ieviešana ražošanā” uzsaukumu plānots izsludināt 2021.gada aprīlī. Sīkāka informācija par  atklāto konkursu pieejama šeit.

Tīklošanās pasākumā būs iespēja uzaicināt potenciālos sadarbības partnerus uz individuālo tikšanos, kā arī būs iespēja pievienoties atvērtajām diskusijām ar citiem pasākuma dalībniekiem, lai apmainītos viedokļiem, iesaistītos jautājumu apspriešanā un atrastu jaunus sadarbības partnerus.

Pasākumam varēs pieteikties ierobežots komersantu skaits (50 komersanti), un pieteikšanās tiks slēgta brīdī, kad tiks sasniegts maksimālais pieteikumu skaits.

Lai pieteiktos pasākumam, Latvijas komersantam jāaizpilda pieteikuma veidlapa angļu valodā šeit. Norvēģijas juridiskā persona piesakās šeit.

Pasākuma darba valoda būs angļu valodā. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar programmas partneri “Innovation Norway”, Norvēģijas vēstniecību Latvijā, un Norvēģijas Tirdzniecības kameru Latvijā .

Pirms tiešsaistes tīklošanās pasākuma tiks organizēts informatīvs seminārs “Partneris Norvēģijas finanšu instrumenta programmas “Uzņēmējdarbības attīstība, inovācijas un MVU” ietvaros”. Seminārs norisināsies 2021.gada 13.aprīlī. Informācijas par semināra norisi sekos. Tikmēr par partnerību programmas ietvaros var iepazīties šeit.

29.04.
2021
Scheduled ical Google outlook Bizness un inovācijas
Join link

Piesakies jaunumiem

Saņem paziņojumus par jaunākajiem konkursiem, ziņām un pasākumiem programmās, kuras svarīgas tieši Tev!

Ziņo par pārkāpumiem

Ieviešanā sekojam labas pārvaldības principiem un ieviešanas porcess ir atklāts, caurspīdīgs un izsekojams. Ja tev ir aizdomas par pārkāpumu - ziņo!