Baltijas pētniecības programmā vienādu vērtējumu secīgi izšķirs kvalitāte un sadarbība - EEZ un Norvēģijas finanšu instrumenti
Visas
programmas
Program icon
Pētniecība
un izglītība
Program icon
Reģionālā attīstība un kultūra
Program icon
Starptautiskā policijas sadarbība
Program icon
Aktīvo iedzīvotāju fonds
Program icon
Korekcijas
dienesti
Program icon
Bizness un
inovācijas
Program icon
Klimats
un vide
Program icon
Sociālais dialogs-pienācīgs darbs
Program icon
Divpusējās sadarbības fonds
Program icon
Category image
Pētniecība un izglītība

Baltijas pētniecības programmā vienādu vērtējumu secīgi izšķirs kvalitāte un sadarbība

2020. gada 15. oktobrī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) skaidro, ka Baltijas pētniecības programmā, atbilstoši Programmas līguma 1. pielikuma 4.2. punkta nosacījumiem, vienādu projektu iesniegumam piešķirto kopējo punktu gadījumā, projektus sakārto prioritārā secībā pēc trīs kritērijiem, tai skaitā “Projekta īstenošanas un vadības kvalitāte un efektivitāte, starptautiskās sadarbības pievienotā vērtība”, kas ietver plānoto partnerību gan ar Igaunijas, gan Lietuvas pētniecības organizācijām.

Ja kvalitātes kritērijā “Projekta īstenošanas un vadības kvalitāte un efektivitāte” projektiem būs vienāds kopējais punktu skaits, tad programmas komiteja, pieņemot lēmumu, īpašu uzmanību pievērsīs aspektam par prioritāti projekta iesniegumam ar partneriem no abām Baltijas valstīm – Lietuvas un Igaunijas.

Piesakies jaunumiem

Saņem paziņojumus par jaunākajiem konkursiem, ziņām un pasākumiem programmās, kuras svarīgas tieši Tev!

Ziņo par pārkāpumiem

Ieviešanā sekojam labas pārvaldības principiem un ieviešanas porcess ir atklāts, caurspīdīgs un izsekojams. Ja tev ir aizdomas par pārkāpumu - ziņo!