Aicinām pieteikties tiešsaistes konferencei "Knowledge and innovation for circular transition - Digital event streamed live from Oslo" - EEZ un Norvēģijas finanšu instrumenti
Visas
programmas
Program icon
Pētniecība
un izglītība
Program icon
Reģionālā attīstība un kultūra
Program icon
Starptautiskā policijas sadarbība
Program icon
Aktīvo iedzīvotāju fonds
Program icon
Korekcijas
dienesti
Program icon
Bizness un
inovācijas
Program icon
Klimats
un vide
Program icon
Sociālais dialogs-pienācīgs darbs
Program icon
Divpusējās sadarbības fonds
Program icon
Category image
Bizness un inovācijas

Aicinām pieteikties tiešsaistes konferencei “Knowledge and innovation for circular transition – Digital event streamed live from Oslo” 🗓

Vieta:
Online
Organizē:
Innovation Norway
Partneri:
Innovation Norway

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra aicina piedalīties sadarbības partnera Innovation Norway” organizētā online pasākumā Knowledge and innovation for circular transition – Digital event streamed live from Oslo, kas norisināsies šī gada 3.septembrī. 

Kāpēc piedalīties?

Mērķis ir meklēt potenciālos sadarbības partnerus Norvēģijā, ar kuriem kopā iesniegt projektus Norvēģijas grantu programmā “Uzņēmējdarbības attīstība, inovācijas un mazie un vidējie uzņēmumi”, lai saņemtu atbalstu jauna produkta vai tehnoloģijas izstrādei un ieviešanai ražošanā “zaļo” inovāciju, IKT un dzīves kvalitāti atbalstošu tehnoloģiju jomās.

Kāda ir pasākuma programma?

Pasākuma ietvaros uzstāsies eksperti, kas sniegts informāciju par aprites ekonomiku, “zaļo” inovāciju jomu un projektu finansēšanas iespējām, izmantojot EEA Norway Grants un Horizon 2020. Reģistrētajiem pasākuma dalībniekiem būs iespēja rezervēt online B2B tikšanās ar citiem pasākuma dalībniekiem – potenciāliem Norvēģijas sadarbības partneriem. Pasākuma provizoriskā programma šeit.

Piesakies pasākumam!

Aicinām pieteikties mazos un vidējos komersantus, kas darbojas apstrādes rūpniecībā “zaļo” inovāciju un IKT jomās, kā, piemēram, videi draudzīgu produktu izstrāde, izmantojot IKT komponentes, “zaļāku” ražošanas procesu izstrāde un ieviešana ražošanā, kā arī jebkura cita veida produkta ražošana, kas saistīta ar resursu ekonomiju un ietekmes uz vidi samazināšanu.

Reģistrējies pasākumam šeit līdz 28.augustam.

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Kontaktinformācija

Norvēģijas finanšu instrumenta departaments

E-pasts: nor.projekti@liaa.gov.lv

Tālrunis: 67039465

03.09.
2020
Scheduled Bizness un inovācijas

Piesakies jaunumiem

Saņem paziņojumus par jaunākajiem konkursiem, ziņām un pasākumiem programmās, kuras svarīgas tieši Tev!

Ziņo par pārkāpumiem

Ieviešanā sekojam labas pārvaldības principiem un ieviešanas porcess ir atklāts, caurspīdīgs un izsekojams. Ja tev ir aizdomas par pārkāpumu - ziņo!