Attālināti norisinājās sestā programmas "Korekcijas dienesti" Sadarbības komitejas sanāksme - EEZ un Norvēģijas finanšu instrumenti
Visas
programmas
Program icon
Pētniecība
un izglītība
Program icon
Reģionālā attīstība un kultūra
Program icon
Starptautiskā policijas sadarbība
Program icon
Aktīvo iedzīvotāju fonds
Program icon
Korekcijas
dienesti
Program icon
Bizness un
inovācijas
Program icon
Klimats
un vide
Program icon
Sociālais dialogs-pienācīgs darbs
Program icon
Divpusējās sadarbības fonds
Program icon
Category image
Korekcijas dienesti

Attālināti norisinājās sestā programmas “Korekcijas dienesti” Sadarbības komitejas sanāksme

2020. gada 29. aprīlī COVID–19 pandēmijas noteikto ierobežojumu laikā videokonferences režīmā norisinājās Norvēģijas grantu 2014.–2021. gada perioda programmas “Korekcijas dienesti” sestā Sadarbības komitejas sanāksme.

Pārstāvji no Tieslietu ministrijas, Finanšu ministrijas, Ieslodzījuma vietu pārvaldes, Valsts probācijas dienesta, Finanšu instrumenta biroja, kā arī programmas un projekta donorvalsts partneri no Norvēģijas Korekcijas dienestu direktorāta, Romerike cietuma un Norvēģijas ieslodzījuma vietu personāla akadēmijas videokonferences laikā pārrunāja aktuālos jautājumus par ārkārtas situācijas ietekmi uz programmas un projekta* īstenošanu.

Klātesošos ar savu dalību pagodināja Norvēģijas Karalistes vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors (Kristian Ødegaard), kurš uzrunā atzinīgi vērtēja programmas progresu un pauda gatavību sadarboties arī turpmāk, sniedzot nepieciešamo atbalstu programmas īstenošanā.

Sanāksmes dalībnieki sprieda par pandēmijas un tās ietvaros noteikto ierobežojumu ietekmi uz programmas un projekta īstenošanu. To rezultātā divpusējās sadarbības aktivitātes starp saņēmējvalsti un donorvalsti tiks pārceltas uz 2021. gadu. Savukārt pārējās aktivitātes, tostarp projekta ietvaros plānotā mācību centra un atklātā cietuma korpusa būvniecības iepirkuma aktivitāte, norit ar nelielu laika nobīdi. Ņemot vērā pārvietošanās ierobežojumus un neskaidrību par to mazināšanu, sanāksmes dalībnieki vienojās par videokonferenci š.g. jūnijā, cerot, ka programmas nākamā klātienes Sadarbības komitejas sanāksme notiks 2020. gada septembra pirmajā pusē.

*Ieslodzījuma vietu pārvaldes īstenojamais projekts “Mācību centra infrastruktūras un apmācībai paredzēta ieslodzījuma vietas paraugkorpusa izveide Olaines cietuma teritorijā”.

Strādājam kopā drošai un iekļaujošai Eiropai.

Piesakies jaunumiem

Saņem paziņojumus par jaunākajiem konkursiem, ziņām un pasākumiem programmās, kuras svarīgas tieši Tev!

Ziņo par pārkāpumiem

Ieviešanā sekojam labas pārvaldības principiem un ieviešanas porcess ir atklāts, caurspīdīgs un izsekojams. Ja tev ir aizdomas par pārkāpumu - ziņo!