Atklāta pieteikšanās divpusējās sadarbības fonda iniciatīvai “Inovāciju nedēļa Oslo, Norvēģijā” - EEZ un Norvēģijas finanšu instrumenti
Visas
programmas
Program icon
Pētniecība
un izglītība
Program icon
Reģionālā attīstība un kultūra
Program icon
Starptautiskā policijas sadarbība
Program icon
Aktīvo iedzīvotāju fonds
Program icon
Korekcijas
dienesti
Program icon
Bizness un
inovācijas
Program icon
Klimats
un vide
Program icon
Sociālais dialogs-pienācīgs darbs
Program icon
Divpusējās sadarbības fonds
Program icon
Category image
Bizness un inovācijas

Atklāta pieteikšanās divpusējās sadarbības fonda iniciatīvai “Inovāciju nedēļa Oslo, Norvēģijā”

Izsludināšanas datums:
19.08.2022
Iesniegšanas datums un laiks:
04.09.2022 23:59
Konkursa veids:
Atklāts konkurss
Grantu finansējums:
40000€

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (turpmāk – LIAA) kā Norvēģijas finanšu instrumenta 2014.-2021. gada perioda programmas “Uzņēmējdarbības attīstība, inovācijas un mazie un vidējie uzņēmumi” (turpmāk – Programma) apsaimniekotājs (turpmāk – Programmas apsaimniekotājs) izsludina projektu pieteikumu pieņemšanu Programmas atklātā konkursā divpusējās sadarbības fonda ietvaros (turpmāk – Iniciatīva) vizītei Norvēģijā.  Iniciatīvas mērķis ir uzlabot sadarbību un attīstīt savstarpējās zināšanas un sapratni starp Latviju un Norvēģiju tādās jomās kā zaļās inovācija (ZI), dzīves kvalitāti atbalstošās tehnoloģijas  un informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT). 

Pasākums norisināsies 2022. gada 26. līdz 29. septembrim Oslo, Norvēģijā. 

Iniciatīvas ietvaros tiks apmeklēti šādi pasākumi: 

Pieejamais finansējums:  

Kopējais pieejamais finansējums atbalstam komersantiem ir 40 000 euro. Maksimālais atbalsts nedrīkst pārsniegt 2000 euro vienam komersanta pārstāvim. Iniciatīvā drīkst piedalīties divi komersanta pārstāvji. Atbalsta intensitāte ir 100%. 

Attiecināmās izmaksas: 

Komersantam jārēķinās ar sava pārstāvja pasākuma dalības maksu, maksu par informācijas izvietošanu konferences katalogā, kā arī komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda) izmaksu priekš finansēšanu, kā arī ar viesnīcas un aviobiļešu rezervēšanu. 

Atbalsts komersantam tiek piešķirts saskaņā ar de minimis regulējumu. Radušās izmaksas 100% apmērā komandējuma izdevumiem tiks segtas pēc dalības iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus.  

Uz atbalstu var pretendēt komersants, kas atbilst MK noteikumu Nr.500 13.punktā noteiktajam.

Pieteikšanās pasākumam: 

Pasākumam dalībnieku skaits ir ierobežots. Plānotais komersantu skaits apstiprināšanai dalībā iniciatīva – 10 līdz 15 komersanti, ņemot vērā pieejamā finansējuma apmēru. 

Informācija par divpusējās sadarbības fonda atlases nolikumu, pieteikumu un aizpildīšanas metodiku, ir iespējams atrast zemāk.

Priekšroka tiks dota tiem komersantiem, kas ražo vai veicina jaunu produktu attīstīšanu tieši zaļo inovāciju, IKT, vai dzīves kvalitāti atbalstošu tehnoloģiju jomās un atbilstoši iesniegšanas datumam un laikam pirmie iesniegs pieteikumu.  

Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2022.gada 4.septembris, plkst. 23:59.

Aizpildītu pieteikumu, kas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu, atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu apriti un noformēšanu, nosūtīt uz Programmas apsaimniekotāja elektroniskā pasta adresi pasts@liaa.gov.lv.  

Oslo inovāciju nedēļas pasākuma programma ir pieejama šeit 

Dalies ar šo rakstu
Share with instagram
Share with facebook
Share with whatsapp
Send e-mail
Copy to clipboard

Piesakies jaunumiem

Saņem paziņojumus par jaunākajiem konkursiem, ziņām un pasākumiem programmās, kuras svarīgas tieši Tev!

Ziņo par pārkāpumiem

Ieviešanā sekojam labas pārvaldības principiem un ieviešanas porcess ir atklāts, caurspīdīgs un izsekojams. Ja tev ir aizdomas par pārkāpumu - ziņo!