Noslēgusies pieteikšanās prototipu izstrādes programmā PROTOTECH - EEZ un Norvēģijas finanšu instrumenti
Visas
programmas
Program icon
Pētniecība
un izglītība
Program icon
Reģionālā attīstība un kultūra
Program icon
Starptautiskā policijas sadarbība
Program icon
Aktīvo iedzīvotāju fonds
Program icon
Korekcijas
dienesti
Program icon
Bizness un
inovācijas
Program icon
Klimats
un vide
Program icon
Sociālais dialogs-pienācīgs darbs
Program icon
Divpusējās sadarbības fonds
Program icon
Category image
Bizness un inovācijas

Noslēgusies pieteikšanās prototipu izstrādes programmā PROTOTECH

Noslēgusies pieteikšanās prototipēšanas atbalsta programmā PROTOTECH. Saņemti 29 pieteikumi no kuriem vismaz 15 saņems atbalstu līdz 15 000 EUR ar 100% atbalsta intensitāti.

No 2022. gada 4. aprīļa līdz 31. maijam platformā www.business.gov.lv bija atvērta pieteikšanās prototipēšanas programmā PROTOTECH, kas sniedz atbalstu inovatīvi un tehnoloģiju intensīviem maziem un vidējiem uzņēmumiem, un fiziskām personām produktu vai tehnoloģiju prototipu izstrādē un attīstībā – minimālā dzīvotspējīga produkta izstrādes procesam.

Lai atrastu piemērotāko sadarbības partneri konkrēta prototipa izstrādei un dalībai PROTOTECH, kopš 2022. gada 2. marta pretendentiem tika sniegtas konsultācijas. Kopumā Tehnoloģiju Biznesa centrs sniedza konsultācijas 44 pretendentiem. Savukārt programmas sadarbības partneri – Latvijas Universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte un Rīgas Stradiņa universitāte konsultēja 33 pretendentus sagatavojot tāmes – prototipa izstrādes izmaksas un piedāvājot iespēju izstrādāt produkta vai pakalpojuma prototipu labi aprīkotās laboratorijās, lai pieredzējušu mentoru un ekspertu vadībā daudz straujāk virzītos uz mērķi – radīt pasaulē pieprasītus produktus ar augstu eksportspēju.

Dalies ar šo rakstu
Share with instagram
Share with facebook
Share with whatsapp
Send e-mail
Copy to clipboard

Piesakies jaunumiem

Saņem paziņojumus par jaunākajiem konkursiem, ziņām un pasākumiem programmās, kuras svarīgas tieši Tev!

Ziņo par pārkāpumiem

Ieviešanā sekojam labas pārvaldības principiem un ieviešanas porcess ir atklāts, caurspīdīgs un izsekojams. Ja tev ir aizdomas par pārkāpumu - ziņo!