Piedalies EEZ grantu programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” atklāšanas pasākumā! - EEZ un Norvēģijas finanšu instrumenti
Visas
programmas
Program icon
Pētniecība
un izglītība
Program icon
Reģionālā attīstība un kultūra
Program icon
Starptautiskā policijas sadarbība
Program icon
Aktīvo iedzīvotāju fonds
Program icon
Korekcijas
dienesti
Program icon
Bizness un
inovācijas
Program icon
Klimats
un vide
Program icon
Sociālais dialogs-pienācīgs darbs
Program icon
Divpusējās sadarbības fonds
Program icon
Category image
Reģionālā attīstība un kultūra

Piedalies EEZ grantu programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” atklāšanas pasākumā!

2021. gada 24. martā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sadarbībā ar Kultūras ministriju (KM), Norvēģijas Vietējo un reģionālo varas iestāžu asociāciju un Norvēģijas Mākslas padomi organizē Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) grantu Reģionālās attīstības un kultūras programmas tiešsaistes atklāšanas pasākumu. Pašvaldības, uzņēmēji, kultūras darbinieki un citi interesenti ir aicināti piedalīties pasākumā, lai uzzinātu par programmas piedāvātajām iespējām un aktualitātēm.

Pasākumu atklās VARAM ministrs Artūrs Toms Plešs, KM valsts sekretāra vietnieks kultūrpolitikas jautājumos Uldis Zariņš, kā arī Norvēģijas Karalistes vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors. Pasākuma dalībnieki tiks iepazīstināti ar programmas plānotajiem projektiem uzņēmējdarbības atbalstam, labai pārvaldībai un sabiedrības integrācijas stiprināšanai, kā arī projektu konkursiem uzņēmējdarbības un kultūras jomā. Pasākuma laikā būs iespēja piedalīties interaktīvā konkursā par Latviju un Norvēģiju, kā arī par programmu.

Atklāšanas pasākums notiks tiešsaistes platformā Zoom no plkst. 11.00 līdz 13.00 (LV). Reģistrācija tiešsaistes pasākumam ir atvērta līdz 2021. gada 22. martam un reģistrētie dalībnieki uz e-pasta adresi saņems Zoom pasākuma piekļuves saiti. Tāpat tiks nodrošināta pasākuma tiešraide Facebook EEA and Norway Grants Latvia kontā. Pasākums notiks latviešu un angļu valodā, nodrošinot sinhrono tulkojumu reģistrētajiem dalībniekiem platformā Zoom.

Plašāka informācija par Reģionālās attīstības un kultūras programmu pieejama šeit. 

Dalies ar šo rakstu
Share with instagram
Share with facebook
Share with whatsapp
Send e-mail
Copy to clipboard

Piesakies jaunumiem

Saņem paziņojumus par jaunākajiem konkursiem, ziņām un pasākumiem programmās, kuras svarīgas tieši Tev!

Ziņo par pārkāpumiem

Ieviešanā sekojam labas pārvaldības principiem un ieviešanas porcess ir atklāts, caurspīdīgs un izsekojams. Ja tev ir aizdomas par pārkāpumu - ziņo!