Atklāta Norvēģijas Grantu programma „Klimata pārmaiņu mazināšana, pielāgošanās tām un vide” - EEZ un Norvēģijas finanšu instrumenti
Visas
programmas
Program icon
Pētniecība
un izglītība
Program icon
Reģionālā attīstība un kultūra
Program icon
Starptautiskā policijas sadarbība
Program icon
Aktīvo iedzīvotāju fonds
Program icon
Korekcijas
dienesti
Program icon
Bizness un
inovācijas
Program icon
Klimats
un vide
Program icon
Sociālais dialogs-pienācīgs darbs
Program icon
Divpusējās sadarbības fonds
Program icon
Category image
Klimats un vide

Atklāta Norvēģijas Grantu programma „Klimata pārmaiņu mazināšana, pielāgošanās tām un vide”

2020. gada 3. novembrī, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ar sagatavoto informatīvo video atklāj Norvēģijas Grantu programmu „Klimata pārmaiņu mazināšana, pielāgošanās tām un vide”, kuras mērķis ir samazināt klimata pārmaiņas un neaizsargātību pret tām.

Programmas atklāšanas uzrunu sniedz vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce.

Programma tiek īstenota ciešā sadarbībā ar donorvalsts partneri – Norvēģijas Vides aģentūru, kas ir aktīvi līdzdarbojies Programmas īstenošanā, piedaloties dažādos izstrādes posmos. „Mums ir liels prieks strādāt pie klimata un vides programmas kopā ar VARAM un mēs esam pārliecināti, ka Latvija sasniegs savus izvirzītos mērķus. Mēs ceram uz tikpat veiksmīgu sadarbību iepriekš noteiktajā projektā Klimata pārmaiņu politikas integrācija nozaru un reģionālajā politikā”. Uzskatām, ka pieredzes un zināšanu apmaiņa, īstenojot šo projektu, var būt noderīga abu valstu klimata politikai” saka Norvēģijas Vides aģentūras Tālo Ziemeļu un Divpusējās sadarbības nodaļas vadītājs André Kammerud.

Uzrunu atklāšanas video sniedz Norvēģijas vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors (Kristian Ødegaard).

Programmā iesaistītie VARAM eksperti ir sagatavojuši aktuālāko informāciju par plānoto Norvēģijas grantu ieguldījumu un lomu klimata un vides kvalitātes uzlabošanā un piesārņojuma riska mazināšanā, kā arī iepazīstina ar programmas aktivitātēm un atbalstāmajām jomām, ar ko vari iepazīties sagatavotajā video.

Vienlaikus ir sagatavots video, kas ietver informāciju par programmas atklāto konkursu „Ar vēsturiski piesārņotajām teritorijām saistīto risku samazināšana”, informējot potenciālos projektu iesniedzējus un partnerus par būtiskākajām nolikumā noteiktajām prasībām, kas jāievēro, lai veiksmīgi startētu atklātajā konkursā un varētu pretendēt uz Norvēģijas granta atbalstu sava projekta īstenošanai. Konkursa pieteikumu iesniedz līdz 2020. gada 7. decembrim.

Plašāka informācija par programmu pieejama šeit.

Strādājam kopā zaļai Eiropai!

Piesakies jaunumiem

Saņem paziņojumus par jaunākajiem konkursiem, ziņām un pasākumiem programmās, kuras svarīgas tieši Tev!

Ziņo par pārkāpumiem

Ieviešanā sekojam labas pārvaldības principiem un ieviešanas porcess ir atklāts, caurspīdīgs un izsekojams. Ja tev ir aizdomas par pārkāpumu - ziņo!