Pēc rekonstrukcijas/ renovācijas darbu veikšanas nodots ekspluatācijā 21 Valsts policijas objekts - EEZ un Norvēģijas finanšu instrumenti
Visas
programmas
Program icon
Pētniecība
un izglītība
Program icon
Reģionālā attīstība un kultūra
Program icon
Starptautiskā policijas sadarbība
Program icon
Aktīvo iedzīvotāju fonds
Program icon
Korekcijas
dienesti
Program icon
Bizness un
inovācijas
Program icon
Klimats
un vide
Program icon
Sociālais dialogs-pienācīgs darbs
Program icon
Divpusējās sadarbības fonds
Program icon

Pēc rekonstrukcijas/ renovācijas darbu veikšanas nodots ekspluatācijā 21 Valsts policijas objekts

Valsts policijas īstenotāja Norvēģijas finanšu instrumenta projekta LV08/3 “Valsts policijas īslaicīgās aizturēšanas vietu standartu uzlabošana” 5.aktivitātes ietvaros tika veikti rekonstrukcijas/renovācijas darbi 21 Valsts policijas objektā – 10 īslaicīgās aizturēšanas vietās un 11 pagaidu turēšanas telpās visā Latvijas teritorijā.

Rekonstrukcijas/renovācijas darbu mērķis bija izveidot vienotos standartus Valsts policijas īslaicīgās aizturēšanas vietās un pagaidu turēšanas telpās, ievērojot Eiropas Padomes Spīdzināšanas novēršanas komitejas (CPT) rekomendācijas par aizturēto personu turēšanas apstākļiem. Tehnisko projektu un darba uzdevumu izstrāde notika Eiropas Padomes ekspertu vadībā. Pēc rekonstrukcijas/renovācijas darbu pabeigšanas, Eiropas Padomes eksperti atkārtoti apsekoja renovētos/rekonstruētus objektus un sniedza augsto novērtējumu par sasniegtajiem rezultātiem.

Tā pat projekta ietvaros tika uzņemta dokumentālā filma, kurā redzami sasniegtie rezultāti pēc projekta īstenošanas īslaicīgās aizturēšanas un pagaidu turēšanas vietās, salīdzinot ar apstākļiem kādi bijuši pirms projekta īstenošanas.

Dokumentālo filmu iespējams aplūkot, apmeklējot saiti https://www.youtube.com/watch?v=jh758LhmBQA .

Piesakies jaunumiem

Saņem paziņojumus par jaunākajiem konkursiem, ziņām un pasākumiem programmās, kuras svarīgas tieši Tev!

Ziņo par pārkāpumiem

Ieviešanā sekojam labas pārvaldības principiem un ieviešanas porcess ir atklāts, caurspīdīgs un izsekojams. Ja tev ir aizdomas par pārkāpumu - ziņo!