Ceturtdiena,
2020.gada 4.jūnijs
2004-20092009-20142014-2021Galerija

Aicinājums pieteikties konferencei “Ziemeļvalstu – Baltijas valstu risinājumi viedākām reģionu pilsētām”

01.08.2017

Konference “Ziemeļvalstu-Baltijas valstu risinājumi viedākām reģiona pilsētām: Energoefektivitāte: Ceļā uz kompleksu klimata un enerģētikas plānu” notiks šā gada 7. un 8. septembrī, Rīgas Latviešu biedrības namā, Merķeļa ielā 13, Rīgā.

Vairums no Ziemeļvalstu-Baltijas valstu reģiona pilsētām ir maza vai vidēja izmēra, un to izaicinājumi atšķiras no pasaules metropolēm. Konferences mērķis ir aplūkot energoefektivitātes jautājumus visos pārvaldības līmeņos – no valsts līdz pašvaldībām un pašvaldību Mazajiem un vidējiem uzņēmumiem - lai uzlabotu zināšanu apmaiņu Ziemeļvalstu un Baltijas valstu enerģētikas nozares dalībnieku starpā  un sniegtu praktiskus piemērus attīstībai nākotnē/ izgaismotu pašreizējo regulējumu nepilnības  viedo pilsētu kontekstā, koncentrējoties uz divām jomām – centralizēto siltumapgādi un mobilitātes risinājumiem, tai skaitā integrēto viedo ielu apgaismojumu.

Pašvaldību vadītāji, ierēdņi, politiķi, nevalstiskā un privātā sektora pārstāvji ir aicināti reģistrēties konferencei tiešsaistē http://ej.uz/s8ki līdz 15. augustam.

Konferenci organizē Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā sadarbībā ar AS Rīgas Siltums, LR Ekonomikas ministriju/EEZ un Norvēģijas finanšu instrumentu, Valsts prezidenta Enerģētikas drošības komisiju, Zviedrijas karalistes vēstniecību Latvijā, Somijas vēstniecība Latvijā, Viedo pilsētu kalsteri Latvijā un Ziemeļvalstu enerģētikas izpētes institūciju (Nordic Energy Research).

Konferences programma

 

Jaunākās ziņas e-pastā

Pēdējās izmaiņas vietnē:
2020.gada 1.jūnijā

© Finanšu ministrija