Liepājas ostas Karostas kanāla sanācijas projekta atklāšanas seminārs: KAROSTAS KANĀLA ATTĪRĪŠANA: IEGULDĪJUMS BALTIJAS JŪRAS EKOLOĢIJAS UN LIEPĀJAS VIDES VESELĪBAS UZLABOŠANĀ - EEZ un Norvēģijas finanšu instrumenti
Visas
programmas
Program icon
Pētniecība
un izglītība
Program icon
Reģionālā attīstība un kultūra
Program icon
Starptautiskā policijas sadarbība
Program icon
Aktīvo iedzīvotāju fonds
Program icon
Korekcijas
dienesti
Program icon
Bizness un
inovācijas
Program icon
Klimats
un vide
Program icon
Sociālais dialogs-pienācīgs darbs
Program icon
Divpusējās sadarbības fonds
Program icon
Category image
Klimats un vide

Liepājas ostas Karostas kanāla sanācijas projekta atklāšanas seminārs: KAROSTAS KANĀLA ATTĪRĪŠANA: IEGULDĪJUMS BALTIJAS JŪRAS EKOLOĢIJAS UN LIEPĀJAS VIDES VESELĪBAS UZLABOŠANĀ 🗓

Organizē:
Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas pārvalde
Programma:

Reģistrējies dalībai seminārā līdz 2021. gada 26. novembrim šeit. Saite uz semināru reģistrētajiem dalībniekiem tiks nosūtīta pirms pasākuma.

Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas pārvaldes īstenotais projekts “Vēsturiski piesārņotas vietas Liepājas ostas Karostas kanāla sanācijas darbi” ir turpinājums 2018. gadā veiktajiem sanācijas darbiem un tā mērķis ir samazināt Karostas kanāla vēsturiski piesārņoto nogulumu negatīvo ietekmi uz vidi, cilvēku veselību un Baltijas jūras ekoloģisko stāvokli.

Mērķa sasniegšanai sanācijas darbu ietvaros no kanāla gultnes tiks izņemti normatīvajiem aktiem neatbilstoši nogulumi 202 247 kubikmetru apmērā, kuros ir ieslēgtas aptuveni 400 tonnas naftas produktu un smago metālu piesārņoto nogulšņu.

Semināra laikā:

Uzzini vairāk par projektu šeit, kā arī noskatoties video.

Pasākums norisinās ar Norvēģijas grantu 2014.–2021. gada perioda Klimata un vides programmas finansiālu atbalstu projekta Nr. NFI/AK/02 “Vēsturiski piesārņotas vietas Liepājas ostas Karostas kanāla sanācijas darbi” ietvaros.

01.12.
2021
Scheduled Klimats un vide
Join link

Piesakies jaunumiem

Saņem paziņojumus par jaunākajiem konkursiem, ziņām un pasākumiem programmās, kuras svarīgas tieši Tev!

Ziņo par pārkāpumiem

Ieviešanā sekojam labas pārvaldības principiem un ieviešanas porcess ir atklāts, caurspīdīgs un izsekojams. Ja tev ir aizdomas par pārkāpumu - ziņo!