Par soli tuvāk projektu īstenošanas uzsākšanai - EEZ un Norvēģijas finanšu instrumenti
Visas
programmas
Program icon
Pētniecība
un izglītība
Program icon
Reģionālā attīstība un kultūra
Program icon
Starptautiskā policijas sadarbība
Program icon
Aktīvo iedzīvotāju fonds
Program icon
Korekcijas
dienesti
Program icon
Bizness un
inovācijas
Program icon
Klimats
un vide
Program icon
Sociālais dialogs-pienācīgs darbs
Program icon
Divpusējās sadarbības fonds
Program icon
Category image
Reģionālā attīstība un kultūra

Par soli tuvāk projektu īstenošanas uzsākšanai

Šodien, 12.novembrī, notika tiešsaistes tikšanās ar programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” iepriekš noteikto projektu īstenotājiem un donorvalsts projektu partneriem.

Programmā plānots īstenot septiņus iepriekš noteiktus projektus, lai veicinātu reģionu konkurētspēju un nodarbinātību, pašvaldību sadarbību un publisko pakalpojumu kvalitāti, kapacitāti, un pieejamību.

Sadarbībā ar donorvalsts programmas partneri KS International Projects tika pārrunāts iepriekš noteikto projektu izstrādes un novērtēšanas plānotais laika grafiks, kā arī elastīgi risinājumi, lai pielāgotos mainīgajiem apstākļiem.

Labas ziņas arī programmas kultūras jomas atklātā konkursa potenciālajiem projektu iesniegumu iesniedzējiem – programmas partneris Kultūras ministrija kopā ar donorvalsts programmas partneri Kulturrådet no 1. līdz 3.decembrim organizēs tiešsaistes pasākumu, lai sniegtu atbalstu partnerību veicināšanai starp kultūras organizācijām no Latvijas, Norvēģijas, Islandes un Lihtenšteinas. Informācija par pieteikšanos pasākumam tiks drīzumā publicēta eeagrants.lv un FB lapā. Sekojiet līdzi  jaunumiem!

Ejam raitā solī uz priekšu!

Piesakies jaunumiem

Saņem paziņojumus par jaunākajiem konkursiem, ziņām un pasākumiem programmās, kuras svarīgas tieši Tev!

Ziņo par pārkāpumiem

Ieviešanā sekojam labas pārvaldības principiem un ieviešanas porcess ir atklāts, caurspīdīgs un izsekojams. Ja tev ir aizdomas par pārkāpumu - ziņo!